blog

7lipiec

Czy lubisz robić selfie (w lustrze)?


Czy lubisz robić selfie w lustrze?

Jedna z teorii praw fizyki uczy nas, że w lustrze odbijają się wszystkie fale widzialne. W praktyce oznacza to, że gdy przeglądamy się w zwierciadle, to w jego odbiciu ujrzymy także siebie.

Chcąc poprawić swój makijaż, przymierzając nowe ubrania lub modelując fryzurę - korzystamy właśnie z lustra. Bez jego pomocy trudno byłoby wykonać te proste z pozoru czynności. Dlatego lustro uchodzi obecnie za jeden z ważniejszych element naszej codzienności. To dzięki niemu mamy możliwość widzenia siebie takimi, jakimi jesteśmy i też dzięki niemu możemy wpływać na nasz ogólny wygląd.

W ślad za tradycyjnym lustrem poszła również technologia. Współczesne telefony przestały być już tylko urządzeniami, które miałby nam służyć do rozmowy z naszymi bliskimi. Obecne urządzenia typu smartphone - pozwalają na wykonywanie zdjęć wszędzie tam, gdzie jesteśmy. Media społecznościowe bardzo szybko połączyły te zjawiska i udostępniły ludziom platformy internetowe, na których użytkownicy mają możliwość publikowania swych zdjęć, a następnie poddawania ich pod ocenę oraz opinię innych użytkowników.

W ten oto sposób wylansowany został nowy trend, który określany jest mianem "selfie".

Nie da się więc ukryć, iż nasz własny wizerunek stał się dziś dla nas bardzo ważny. Dziś wiele kobiet oraz wielu mężczyzn wykonuje swoje prywatne autoportrety w najróżniejszych okolicznościach i miejscach na świecie. Wielu z nich tłumaczy to tym, iż pragnie w ten sposób wyrazić siebie, zamanifestować swój styl lub światopogląd - a wszystko to oczywiście w jak najlepszym świetle.

Oprócz najnowszych osiągnięć techniki w dziedzinie wizerunku istnieje także inne, bardzo popularne i ponadczasowe narzędzie, dzięki któremu możemy poznać nasz WEWNĘTRZNY wizerunek. Te dość proste w konstrukcji "lustro", ale jakże bardzo przydatne - uwidacznia nie tylko nasze prawdziwe zachowania i motywy działań, lecz także ukryte zamysły naszego serca, dowodząc tego, kim tak naprawdę jesteśmy.
Ten wspaniały wynalazek nosi nazwę 10 Przykazań.

Wobec tego, czy chciałbyś teraz przejrzeć się w jego odbiciu i wykonać swoje selfie?

KLIKNIJ TU - i dowiedz się, jak będziesz wtedy wyglądał.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

...

Czy jest w życiu coś więcej?

ZOBACZ
...

Kim On jest?

ZOBACZ
...

Dlaczego On umarł?

ZOBACZ
...

Skąd mieć pewność?

ZOBACZ
...

Dlaczego i jak to robić?

ZOBACZ
...

Dlaczego i jak czytać?

ZOBACZ
...

W jaki sposób On nas prowadzi?

ZOBACZ
...

Kim jest i co czyni Pocieszyciel?

ZOBACZ
...

Jak zostać napełnionym?

ZOBACZ
...

Jak opierać się złu?

ZOBACZ

KONTAKT Z NAMI

Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie Boga, Biblii lub wiary, napisz do nas.

Znajdź grupę chrześcijan w Twojej okolicy.
Dla osób które chciałyby się z nami spotkać i porozmawiać na temat wiary, prezentujemy mapkę kontaktową.